Anasayfa / Genel / SEYAHATTEKİ MOBİL UYGULAMALAR

SEYAHATTEKİ MOBİL UYGULAMALAR

İnsanların seyahate çıkarak moral toplamaları en doğal yoldur. Hele bir de teknoloji bu seyahatleri daha cazip hale getiriyorsa. Burada önemli olan teknolojiden -mobil uygulamalardan- ne kadar yararlandığınızdır. Akıllı cep telefonlarına da yüklenen mobil uygulamalar olmasa bu seyahatler çileye dönüşürdü.

Seyahatlerinizde sıkıntı yaşamamak ya da seyahatlerinizi daha hoş bir hale getirmek için teknolojinin nimetlerinden –mobil uygulamalardan- yararlanmanızı tavsiye ederim. Biz burada belli başlı ve en çok dikkat çeken mobil uygulamalardan bahsedeceğiz.

Bilgisayarınıza telefonla bağlanabileceğiniz ve dosyalarınıza erişebileceğiniz bir mobil uygulama olarak log me in uygulaması dikkat çekici bir uygulamadır.

Ship mate mobil uygulaması ise, deniz seyahati yapacaklara yönelik geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamayla aynı gemideki yolcularla iletişim kurabilirsiniz. Geminizin gideceği noktalardaki alışveriş yerlerini önceden planlayabilirsiniz.

Şimdi de yurt dışı seyahatlerde çevrim dışı kullanılan bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Hemen adını vereyim. Bir harita uygulaması olan city maps2 go. Bu uygulamayla internet erişimine gerek olmadan gideceğiniz yerleri planlayabilirsiniz.

Roomer adlı uygulamayla oda rezervasyonlarını iptal edenlerin rezervasyonlarını ucuza alabilirsiniz.

Son olarak da itranslate adlı uygulamadan kısaca bahsetmek istiyorum. Bu mobil uygulama ise, 90 dillik bir çeviri uygulamasıdır. Ve bu uygulamada Türkçe de yer almaktadır.

Check Also

Müşteri Sadakati

Kitlesel pazarlama yerini yeni pazarlama anlayışı “bire bir pazarlama”ya bırakmış gibi görünse de esasında hala …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir