Anasayfa / Güncel / DİJİTAL EMLAK PİYASASI: DOMAİN YATIRIMI

DİJİTAL EMLAK PİYASASI: DOMAİN YATIRIMI

Son dönemde popüler bir yatırım haline gelen domain (alan adı) yatırımından söz etmek istiyorum. Küçük bütçelerle bile bu yatırımı yaparak ilerde büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Size önerim özellikle .istanbul uzantılı domainleri tercih edin ve abartılı sayıda yatırım yapmayın. En kısa sürede bu yatırımınızı amorti ederek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Alanadları.com sitesinde yapılan satış istatistikleri de bunu doğrulamaktadır. Hele bir de bu domainlerden bazılarını yaşlandırırsanız en iyi yatırımı yapmış olursunuz. Dikkat etmeniz gerekenlerden de bahsetmek istiyorum. Kısa ve akılda kalıcı, popüler kelimeleri tercih edin ki yatırımınızdan büyük kazançlar elde edin.

Bu anlatılanlardan da anlaşılacağı üzere en güzel yatırım domain yatırımıdır. Ticarette en az riski alarak yapabileceğiniz bu yatırım yüzünüzü güldürecektir. Çok fazla da hırs yapmayın, yoksa abartılı sayıda domain alarak yanlış bir adım atmış olursunuz. sormuk.com (halk dilinde bebek emziğine sormuk denir), gobete.com (Tatar mutfağında börek demektir), acikarttirmalar.com, minubusler.com ve daha fazlası için alanadlari.com sitesine gidip arama yaptırarak tekliflerinizi vererek karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Bu kelimelerden birini arama sayfasında arattırdığınızda çıkan sonuçtaki satıcının portföyüne tıklayınız ki tüm liste ekrana gelsin. Bu listeden beğendiklerinizi seçerek satın almanız ilerde çok iyi bir kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

Bu arada yakında düşecek domainleri de takip etmenizin sizin yararınıza olacağını bilmenizi isterim. Seçim yaparken yukarıda belirtilen hususları göz önüne alın. Aksi taktirde ölü yatırım yapmış olursunuz. Burada sözlerime son verirken sağlıcakla kalın.

Check Also

MÜŞTERİYİ TEMELE ALMAK

Müşteriyi temele alarak yeniliklere gidip satışları arttırmak mümkündür. Ancak bu sayede ürünlere kâr primi koyabilir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir