Anasayfa / Yaşamdan Kareler / Burç Uyumu & Astroloji / BURÇLAR VE İLİŞKİLERİ

BURÇLAR VE İLİŞKİLERİ

Koç Burcu ve İlişkileri

İlişkilerinde egoist oldukları söylenemez. Özgeci ve mücadeleci bir yapıya sahip olduklarından karşı tarafa sahip çıkarlar. Romantik olduklarından karşı tarafı hemen etkileri altına alırlar. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının insanlarıyla yani toprak grubuyla ilişkileri kolay değildir.

Boğa Burcu ve İlişkileri

İlişkiye başlama noktasında zorlandıkları görülür. İlişkileri ilerledikçe romantik davranmaya başlarlar.  Toprak, hava ve ateş grubu insanlarıyla iyi ilişkiler kurmaları beklenemez. Başka bir deyişle su grubuyla (akrep, yengeç ve balık burcuyla) iyi ilişkiler kurabilirler.

İkizler Burcu ve İlişkileri

Heyecan dolu bir ilişkiye başlamak ve değer verilmek isterseniz ideal burç ikizler insanıdır. Mantıkları ön planda olduğundan hemen ilişkiye başlayamazlar. Önce karşı tarafı yoklamaları gerekir. Hava ve ateş grubuyla iyi ilişkiler kurabilirler.

Yengeç Burcu ve İlişkileri

İlişkileri duygu yüklü olduğundan ilişkilerinde de hassas davranırlar. Toplumun temel birimi aileye değer verdikleri görülür. Uzun süreli ilişki sürmek isterler. Televizyon izlemek gibi uğraşları vardır. Su grubuyla iyi ilişkiler kurabilirler.

Aslan Burcu ve İlişkileri

Zamanlarının çoğunu karşı tarafa ayırabilirler. Romantik davrandıkları da olur. Toprak (boğa,başak ve oğlak burcu) ve ateş grubuyla (koç,aslan ve yay burcu) iyi bir ilişkiye girebilirler. Diğer gruplarla iyi ilişki kuramayabilirler.

Başak Burcu ve İlişkileri

İlişkilerinde duygusaldırlar. Heyecan dolu bir ilişkiye başlanacaksa doğru adrestesiniz. İlişkilerinde çekingen oldukları da bilinir. Hava grubu dışındakilerle iyi bir ilişki kurabilirler.

Terazi Burcu ve İlişkileri

Sanatçı ruhlu olan terazi burcu insanıyla keyif dolu anlar geçirilebilir. Aşka değer verirler. Romantik oldukları da doğrudur. Hava ve ateş grubuyla iyi ilişki kurabilirler. Aşkı doruklarda yaşarsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Check Also

SAĞLIKLI ZAYIFLAMA VE BİTKİ ÇAYLARI

Kilo problemi olanlar ve formda kalmak isteyenler için zayıflamak ve zayıflarken sağlıklı kalmak önemlidir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir