BURÇLAR VE AŞK

Koç Burcu ve Aşk

Aşkları için mücadele etmekten kaçınmazlar. Romantizmi doruklarda yaşamak isterseniz koç burcu kişisi idealdir. Bu burcun kişisinin etki alanında kalırsanız hiç şaşırmayın. Aşk insanı diyebileceğimiz bir karaktere sahiptirler. Bu noktada aşkları için iyi bir mücadele vererek fedakarca davranırlar. Erken yaşlarda aşkı yaşamaya başlarlar. Çünkü ilgileri bu yaşlarda belirir ve aşkı bu yaşlarda tadarlar. Toprak grubu dışındakilerle ilişkileri kolaydır; mutlu birliktelik yaşayabilirler.

Boğa Burcu ve Aşk

Yaşamın mihenk taşı olarak aşkı görürler. Ve büyük aşkı bulmak, yaşamak isterler. Yeni bir ilişkiye başlarken karar vermekte biraz zorlandıklarını söyleyebiliriz. Koç burcu kişisi gibi romantizmi yaşarlar. Ama birlikteliğin başlangıcında böyle bir durum söz konusu değildir. Özellikle su grubundakilerle iyi, duygu yüklü birlikteliğe başlayabilirler.

İkizler Burcu ve Aşk

Adrenalin dolu birliktelik yaşamak isterseniz doğru kişiylesinizdir. Çünkü bu burcun kişisinin ilişkilerinde heyecan ön plandadır. Mantıklarıyla hareket ederler ve bu nedenle hemen aşka ya da mutlu bir birlikteliğe işaret çakmazlar. Ama sonunda çok hassas davrandıklarını da belirtebiliriz. Hava ve ateş grubuyla ilişkileri iyidir, diyebiliriz.

Yengeç Burcu ve Aşk

İlişkilerine sevgiyle yaklaştıklarından duygusaldırlar. Ayrıca ilişkilerinde hassas oldukları görülür. Evlerinde zaman geçirmeyi sevdikleri de doğrudur. Bu burcun kişisi aileye önem verir. Aşık olduktan sonra uzun süre beraber olmaktan yanadırlar. Su grubuyla ilişkileri iyidir.

Aslan Burcu ve Aşk

Çekici olduklarından ilgi uyandırırlar. Romantizmi yaşattıkları da doğrudur. Boş zamanlarını eşleriyle değerlendirmeyi tercih ederler. Karizmatik kişiliğe sahip olmalarıyla da tanınırlar. Toprak grubuyla iyi bir ikili olabilirler. Ateş grubuyla da iyi bir ilişki yaşayabilirler.

Başak Burcu ve Aşk

Yaşamlarında hayallerini süsleyen kişiyi kollarlar. İlgi alanları fazla olduğundan ilişkileri de canlı ve heyecan dolu olabilir. Toprak, su ve ateş gruplarıyla iyi bir ilişki içersinde olabilirler. Genelde duygusal davranırlar. Çekingen oldukları da söylenebilir.

Terazi Burcu ve Aşk

Dolu dolu aşk yaşamak istenirse doğru adrestesiniz. Aşık olunca dünyayı, umursamazlar; çünkü toz pembe olarak görürler. Romantik oldukları da söylenebilir. Terazi burcu insanının tanınmasında fayda vardır; başka bir deyişle bu burcun insanıyla ilişkiye başlanırsa bundan keyif alınacaktır. Hava ve ateş grubuyla iyi bir ilişki yaşayabilirler.

Check Also

Müşteri Sadakati

Kitlesel pazarlama yerini yeni pazarlama anlayışı “bire bir pazarlama”ya bırakmış gibi görünse de esasında hala …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir